Czy warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Cześć, firma zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do innego lokalu. Powszechnie wiadomo, iż takie lokale są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i należy je całkowicie urządzić. Stąd moje pytanie czy opłaca się inwestować w takie meble: Obrazek - wyglądają doskonale na fotkach. Ale koszt ich zakupu jest dość wysoki i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest bardzo ważny, lecz czy meble wysokiej jakości aż tak polepszają efektywność pracowników i skutkują na podejmowanie decyzji przez potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto inwestować w tego rodzaju meble do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Witaj, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój lokalu firmowego jest bardzo ważny, ale musi być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeśli współpracujecie z małymi przedsiębiorstwami to nadmierny luksus w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą tkwili w przekonaniu, że wasze usługi są bardzo kosztowne i będą zwracać się do konkurencyjnych firm. Ich zachowanie ma logiczne przesłanki, dlatego że wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przeniesiecie na swoich kontrahentów. Natomiast jeśli współpracujecie z większymi firmami, gdzie liczy się bardzo dobry wygląd biura, żeby was traktowali jako poważnego partnera to oczywiście warto zainwestować w tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od klienteli.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości