Szukam fachowej firmy do wykonania dachówki

Na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Szukam fachowej firmy do wykonania dachówki

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Dzień dobry. Ostatnio rozmawiałem z sąsiadem, który buduje się obok mojego domu. Troszkę mnie nastraszył jeśli chodzi o kwestie związane z dachem. On szukał dekarzy ponad rok czasu. Niedobrze położony dach to wg niego ogromny kłopot a, następnie problemy z grzybem. Nie znam się na tym - dlatego czy mogę poznać waszą opinię na ten temat.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam fachowej brygady dekarzy do wykonania dachówki

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Cześć. To cię sąsiad mocno nastraszył. Jeśli chodzi o kładzenie blacho dachówki to sprawa jest identyczna jak pozostałe prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to brak kłopotów, mizerni dekarze to masa kłopotów. Szukanie proponuję rozpocząć od tego rodzaju portali: https://biozamrazarki.pl/?p=216 - tam masz reklamy ekip dekarskich, które oferują usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych dekarzy, którzy mają najwięcej dobrych opinii i zaczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Później zapraszasz wybranych dekarzy na miejsce budowy. Robią wycenę, a ty wertujesz oferty. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę sposób dyskusji z wykonawcą. Jeżeli nie mamy kłopotów z komunikacją to powinno się rozważyć taką ofertę. Unikajmy osób, którzy nie są w stanie odpowiedzieć na zadane pytania. Przeważnie się nie znają na swoim fachu.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości