Strona 1 z 1

Niedrogi dentysta w mieście Radom

: 13 maja 2016, 11:51
autor: annasowa90
Dzień dobry, szukam sprawdzonego stomatologa w Radomiu. W Internecie znalazła sporo gabinetów stomatologicznych. Ale jak już poczytamy komentarze na stronach to już tak dobrze to nie wygląda. Muszę zrobić dwa implanty. Koszt niemały i chciałabym, aby było to zrobione odpowiednio i w miarę za rozsądne pieniądze.

podobne tematy:

Niedrogi dentysta w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 12:24
autor: mariusznowak
Część, sam miałem podobny problem z implantami. Co ja się naszukałem w sieci gabinetów i komentarzy o nich. W końcu wybrałem na tą stomatolog w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany wg mnie prawidłowo. Noszę go już 2 lata i nie miałem z nim w ogóle kłopotów. Pożywienie mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest należycie dopasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po sprawie. Cenowo jest porównywalna do pozostałych dentystów w Radomiu. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w Radomiu

: 16 maja 2016, 9:38
autor: podrygalapawel
Dzień dobry. Nie jestem wstanie nic powiedzieć na temat tej placówki stomatologicznej. Ja mogę od siebie polecić gabinet w centrum. Jest to Rodent, gdzie możesz dość tanio zrobić zęby. Mają też podpisaną umowę z NFZ, więc cześć rzeczy możesz zrobić za darmo. Osobiście jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy: