Jak konkurencja to robi?

Na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Część, mam firmę która zajmuje się montażem anten do odbioru sygnału satelitarnego w stolicy i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast irytuje mnie rzecz w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu strony internetowej, ale sporo osób mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. A pozyskiwanie nienaturalnych odnośników może zaszkodzić stronie internetowej. Dlatego dodałem swoją stronę wyłącznie do kilku najlepszych katalogów oraz zbudowałem profil na FB. Niestety nie można wyszukać mojej strony w wynikach. Co robię źle?

podobne tematy:
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Witaj. Po pierwsze Internet nie jest odpowiednim źródłem wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość ludzi zdobywa wiedzę podczas testów. Nikt nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci ciężko samodzielnie to zrobić. Z pewnością samą treścią nie wypromujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich setki. Tak, więc powinieneś zacząć ich budować znacznie więcej. Jest wiele serwisów gdzie możesz dodać linka do swojej strony za free. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości