Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi meblami na rynek niemiecki. Mam już niemieckojęzyczną stronę WWW i pora zastanowić się nad promocją w tamtejszej wyszukiwarce. Mam parę pytań , które wiążą się z tym tematem. Pierwsze z nich czy ciężko będzie rozreklamować stronę internetową na słowa kluczowe tego typu: Konferenzmöbel a, także im zbliżone? Jaki czas jest potrzebny na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza kwestia, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty agencji SEO która nie będzie wstanie wypromować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samemu nie chcesz promować strony WWW. Takich ludzi, wbrew pozorom jest sporo i sądzą, że po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie potrzebny żeby wypromować stronę na tego typu słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia firmy, która zajmie się promocją strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe frazy. Lecz można je wypromować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu paru tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości