Niecodzienne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Na każdy temat.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niecodzienne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, mam nietypowy problem z pozycjonowaną przez mnie stroną WWW. Od jakiegoś czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na wiele haseł w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na samej górze wyników, a następnego dnia o dwadzieścia pozycji niżej. Do strony nieustannie buduje linki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co jestem w stanie z tym zrobić. Dla reszty słów kluczowych nie mam takiego problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres strony i interesującą cię frazę. Będzie prościej coś doradzić. Po pierwsze budujesz odnośniki do strony, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki mają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje domeny mogą też skakać z innej przyczynny. Algorytm raz zlicza nieistniejące linki, a raz nie. Jeśli pragniesz uspokoić pozycję to skup się na pozyskiwaniu bardziej trwałych linków. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Dlatego takie linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni także tworzyć sporą liczbę linków, co powoduje ciągłe zmiany w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości