Sprawdzony lekarz czterolatki z Zielonej Góry

Na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Sprawdzony lekarz czterolatki z Zielonej Góry

Postautor: mariusznowak » 18 maja 2016, 12:13

Dzień dobry, poszukuje lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do stania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieodpowiedni. Tak, więc potrzebuje dobrego pediatry, który sprawnie wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Dobry lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

Postautor: krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:10

Cześć. Miałem ten sam kłopot co ty z dzieckiem. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do paru lekarzy. Nie było problemu z umówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Odmienne podejście do chorego dziecka. Najważniejsze, iż lekarz wiedział jaki antybiotyk podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo podawanie antybiotyków.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Dobry lekarz czterolatki z Zielonej Góry

Postautor: maxkolonko » 19 maja 2016, 11:47

Masz rację, u nas w przychodni to tylko są w stanie druczki na leki wypisywać. Na okrągło te same antybiotyki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to rozkładają ręce. Taki poziom opieki zdrowotnej w Polsce panuje. A w gabinecie prywatnym to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość