Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie wyobrażamy sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się lustra na wymiar z wbudowanymi diodami LED, które mimo niewielkich rozmiarów dają ciekawe efekty! Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED uznawane są jako technologia przyszłości. Tak, więc w swojej łazience warto założyć lustro na wymiar LED? Aranżując łazienkę musimy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, należą do nich kolorystyka, płytki, czy armatura. Niezwykle istotnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy mogli oglądać idealne odbicie naszej twarzy. Spora liczba łazienek nie posiada okien, dlatego światło gra tak ważną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, dlatego najczęściej kupuje się lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te innowacyjne lustra na wymiar są po pierwsze bardzo oszczędne i charakteryzuje je długa żywotność. Kluczowe jest, aby wybrać lustro na wymiar dobrej marki, by światło nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla pań - znacząco ułatwi robienie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, iż lustro na wymiar będzie się pięknie prezentowało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to obecnie najbardziej ciekawe rozwiązanie! Jest doskonałym pomysłem i pasuje zarówno do pokoju, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed załączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się normalnym zwierciadłem. Natomiast po zapaleniu diod dadzą one efekt doskonałej głębi. Dzięki efektowi 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie różni się wyglądem od standardowych luster. Dedykując się na taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Cześć, jestem na etapie remontu swojego mieszkania. Bardzo podobają mi się takie rozwiązania jak na tych obrazkach. Mam tylko obawy, czy nie są to za nowoczesne projekty do mieszkania w starym bloku. Jak myślicie czy sprawdzi się tak nowoczesny wystrój, a może zdecydować się na staromodne rozwiązania do własnego mieszkania? Może posiadacie jakieś podobne ciekawe realizacje. Chętnie na nie zerknę.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:16

Witaj, ja jestem zdania iż w swoim mieszkaniu powinniśmy czuć się swojsko. Jak masz ochotę na takiego stylu wykończenia to powinieneś je wybrać. Twój dom to twoje zasady. Nie ma sensu myśleć czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pomieszczeniach przebywasz na co dzień, nie oni. Więc śmiało urządzaj dom w takim stylu.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czadowe lustra na zamówienie do domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:24

Podobnie myślę jak przedmówca. Jak mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na opinii innych. Ja powinienem się dobrze czuć u siebie a nie znajomi. Oczywiście nie jestem zwolennikiem kiczu, lecz to co wrzuciłeś na forum jest bardzo fajne i będzie pasowało do każdego mieszkania.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości