Dlaczego moja strona systematycznie spada w wynikach?

Na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Cześć. Mam duży problem z moją stroną internetową. Od dłuższego okresu nieustannie spada w wynikach wyszukiwań na frazę stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje bez przerwy od ponad dekady w Internecie. Rzecz jasna raz na kilka lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe podstrony. Jaki czas temu na hasło dentysta Radom była na początku wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za pół roku będzie poza pierwszą setką wyników. Co jestem w stanie zrobić aby poprawić obecną sytuację. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, malej również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest przyczyną, że moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i dawały dużą moc stronie WWW. Stąd wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety dentystyczne pozyskują odnośniki do swoich domen i dzięki temu pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najszybciej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po kilku miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem wysoko. Możesz również próbować samemu promować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje rosły. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości